Piękny hotel w Szczyrku

Piękny hotel w Szczyrku

Szczyrk to bardzo klimatyczne miejsce w Polsce. Hotel Szczyrk daje sposób na odpoczynek i pozwala miło spędzić wolny czas. Dzieci uwielbiają odpoczynek w takich miejscowościach, a ich rodzice również odrywają się od obowiązków, mogą zrelaksować się w dobrym miejscu. Pracownicy hotelu dbają o zadowolenie gości i pomagają im zawsze, gdy jest taka potrzeba. Hotel Szczyrk jest miejscem rekomendowanym bardzo wymagającym gościom, czystym i przygotowanym dla każdej osoby. Jest to condo hotel w pełni nowoczesny, ekologiczny, zaprojektowany z troską i dbałością o każdego człowieka. Posiada sześć kondygnacji, ma wyjątkowe ofertę dla każdego turysty. W takim miejscu można też zorganizować konferencję lub biznesowe spotkanie. 

Goście mają dostęp do ciekawej oferty w hotelu Szczyrk

Goście mogą korzystać z wygodnych, przestronnych pokoi, powierzchni konferencyjnej i wystawienniczej, sal konferencyjnych oraz lądowiska dla helikopterów oraz teren grillowy z wiatą dla 400 osób. Na terenie tego aparthotelu jest pięć punktów gastronomicznych, strefa spa oraz wellness wyposażona w saunę oraz grill, siłownia dla osób chętnych, basen letni z podgrzewaną wodą oraz strefa dla dzieci. Teren rekreacyjny jest także dużą atrakcją i zapewnia możliwość miłego spędzania wolnego czasu. Balkony oraz tarasy są także dostępne. Zdecydowanie warto wybrać to miejsce na relaks weekendowy lub wakacyjny, zabrać tam partnerką życiową lub partnera życiowego na kilkudniowy wypad. 

Mercure Hotels Szczyrk Resort  https://condo.pl/mercure-hotels-szczyrk-resorts/ to miejsce wysokiej klasy i najlepsza jakość dla każdej osoby. Obecnie spokojnie można korzystać z pracy w takim miejscu. Solidna jakość daje gwarancję pełnego zadowolenia oraz wyjątkowego wypoczynku. 

Hotel Szczyrk to dobre miejsce dla każdego

W takim hotelu czują się znakomicie osoby w dowolnym wieku. Mogą tam odpoczywać, miło spędzać czas, relaksować się najlepiej, jak to jest możliwe. Jakość odpoczynku przekłada się na pełne zadowolenie wszystkich klientów. Na pewno warto spokojnie odpocząć w takim pięknym miejscu.