Wynik: Barcelona 1:0 Valencia

90+3′

Martinez Sanchez patrzy na zegarek i kończy ten mecz.
90+3′
Santi Mina (Valencia) przejął podanie w polu karnym i strzelił z główki. Niestety posłał piłkę trochę nad poprzeczkę. Piłka przekroczyła linię końcową i od własnej bramki zaczynać będzie Barcelona.
90+2′
Lionel Messi (Barcelona) wykonuje mocny strzał po ziemi z rzutu wolnego z półdystansu w kierunku lewego słupka, ale bramkarz dobrze broni jego strzał.
90+1′
Gabriel (Valencia) podejmuje brutalne wyzwanie i Martinez Sanchez sygnalizuje naruszenie przepisów gry. Barcelona ma rzut wolny z obiecującej odległości.
90′

Sędzia pokazuje 3 min. doliczonego czasu.
90′

Daniel Parejo (Valencia) wykonuje rzut rożny i posyła piłkę do zawodników ustawionych w polu karnym, ale jeden z obrońców wybija piłkę w inną część boiska.
90′
Santi Mina (Valencia) kiwa w kierunku pola karnego, ale Jasper Cillessen wychodząc przed linię bramkową jest wystarczająco szybki, żeby go zatrzymać. Asystent sędziego daje znak, Valencia uzyskuje rzut rożny.
88′
Sergi Roberto (Barcelona) wykonał wysokie dośrodkowanie, które jednak było nieudane. Obrona przeciwników szybko przejęła piłkę i wybiła ją z pola karnego.
86′
Doskonałe zagranie wykonał Lionel Messi (Barcelona)! Zamyka dobre podanie na skraju pola karnego i oddaje strzał na bramkę, który jednak przechodzi daleko obok lewego słupka. Piłka przekroczyła linię końcową i od własnej bramki zaczynać będzie Valencia.
82′
Paulinho (Barcelona) zaatakował przeciwnika zbyt agresywnie, dlatego Martinez Sanchez odgwizdał faul.
82′

Zmiana. Rodrigo robi miejsce, które zajmuje Santi Mina (Valencia).
79′

Philippe Coutinho (Barcelona) wykonuje rzut rożny, ale jeden z obrońców reaguje i wyskakując najwyżej, wybija piłkę głową.
79′
Ale pech! Lionel Messi (Barcelona) pięknie przejmuje podanie i z krawędzi pola karnego oddaje uderzenie na bramkę, które zostaje przypadkowo odbite przez obrońcę i akcja zostaje udaremniona. Sędzia główny wskazuje na chorągiewkę narożnika, Barcelona wykona rzut rożny.
76′
Rzut wolny z 20 metrów wykonuje Lionel Messi (Barcelona). Dobre zagranie, ale piłka przeszła minimalnie ponad poprzeczką. Piłka przekroczyła linię końcową i od własnej bramki zaczynać będzie Valencia.
76′

Zmiana. Carlos Soler schodzi i zmienia go Ferran Torres (Valencia).
76′
Francis Coquelin (Valencia) w twardej próbie sił, Martinez Sanchez odgwizdał faul.
74′
Philippe Coutinho (Barcelona) przepuścił świetną okazję próbując strzelać na bramkę z krawędzi pola karnego. Jaume Domenech wspaniale obronił piłkę, który wpadłaby w prawy dolny róg bramki.
73′

Ernesto Valverde Tejedor zdecydował się na zmianę. Alcacer Paco (Barcelona) wchodzi na boisko, schodzi Andres Iniesta.
70′
Obrońca chciał być pewien, że piłka nie przeleci dalej. Dlatego też szybkim ruchem zatrzymał strzał, który wykonywał Lionel Messi (Barcelona) znajdując się w średniej odległości od bramki.
68′

Trener dokonuje zmiany. Ivan Rakitic schodzi z boiska. Wchodzi Paulinho (Barcelona).
67′

Piłka wpadła do siatki! Lionel Messi zagrał w pole karne, a Luis Suarez (Barcelona) odebrał dośrodkowanie, by umieścić piłkę w bramce obok prawego słupka. .
65′
Luis Suarez (Barcelona) wykazał zbyt wiele temperamentu i zakończył akcję faulem w ataku.
64′
Mniej agresji!! Luciano Vietto (Valencia) wszedł w przeciwnika próbując odebrać mu piłkę i przewraca go na ziemię.
62′
Lionel Messi (Barcelona) strzela z krawędzi pola karnego z rzutu wolnego w środek bramki, jednak Jaume Domenech wspaniale zatrzymuje ten atak.
62′
Martinez Sanchez gwiżdże. Ruben Vezo (Valencia) fauluje kopiąc w nogi przeciwnika zamiast w piłkę.
58′

Aleix Vidal zostaje wycofany przez trenera. Zastępuje go Philippe Coutinho (Barcelona).
57′

Daniel Parejo (Valencia) dośrodkowuje z rzutu rożnego ale piłka zostaje wybita.
57′
Daniel Parejo (Valencia) posyła krosową piłkę w pole karne, ale przeciwnik przechwytuje piłkę. Piłka wyleciała poza linię końcową. Valencia może wykonać rzut rożny.
56′
Nemanja Maksimovic (Valencia) podaje do swojego kolegi w polu karnym, jednak obrona przeciwnika jest szybsza i wybija piłkę.
54′

Ivan Rakitic (Barcelona) posyła genialne dośrodkowanie z rożnego. Obrona jednak świetnie pracuje i odpiera atak.
54′
Lionel Messi (Barcelona) wykonuje obiecujące dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale jeden z obrońców świetnie się spisuje i odpiera zagrożenie. Piłka ląduje za boiskiem. Barcelona może kontynuować atak z rzutu rożnego.
53′

Martinez Sanchez wyciąga żółtą kartkę, a zostanie nią ukarany Carlos Soler (Valencia) za swój rażący faul.
53′
Martinez Sanchez odgwizduje faul, po tym jak Carlos Soler (Valencia) przewraca przeciwnika. Rzut wolny dla drużyny Barcelona, mają szansę zdobyć gola.
52′
Daniel Parejo (Valencia) po przyjęciu podania znalazł się w dobrej sytuacji bramkowej oddając strzał z średniej odległości. Uderzył w lewy dolny róg bramki, ale strzał ten był zbyt słaby, żeby Jasper Cillessen miał z nim problemy.
51′

Luciano Vietto (Valencia) otrzymuje żółtą kartkę za kłótnię z arbitrem. Musi być ostrożny w dalszej części meczu.
51′
Aleix Vidal (Barcelona) nie utrzymał nerwów na wodzy i wykonał ostry atak, Martinez Sanchez oczywiście dał ostrzeżenie.
51′

Frekwencja dzisiejszego meczu to – 50959 widzów.
48′
Znakomita indywidualna akcja! Lionel Messi (Barcelona) kiwając przeciwników, rozgrywa piłkę w pole karne i strzela blisko obok lewego słupka. Piłka jest poza boiskiem i od własnej bramki zaczyna Valencia.
46′

Zespoły są już z powrotem na murawie, na drugą połowę i jest jedna zmiana. Marcelino Garcia Toral posyła do gry nowego zawodnika. Nemanja Maksimovic wchodzi, Andreas Pereira (Valencia) opuścił pole gry.
46′

Rozpoczynamy drugą połowę.
45+1′

Nie obejrzymy już nic w pierwszej połowie meczu. Martinez Sanchez zakończył ją gwizdkiem.
45+1′
Martin Montoya (Valencia) marnuje stuprocentową okazję dobijając piłkę zza pola karnego tuż obok lewego słupka. Piłka przekroczyła linię końcową i od własnej bramki zaczynać będzie Barcelona.
45′

Zawodnicy będą grać 1 min. dłużej.
45′
Luis Suarez (Barcelona) fauluje w ataku i Martinez Sanchez widząc to, nie zawahał się odgwizdać faulu.
43′

Bramkarz wybił piłkę po tym jak Ivan Rakitic (Barcelona) dośrodkował z rzutu rożnego.
43′
Jordi Alba (Barcelona) wykonuje niedokładne podanie w pole karne, które jest zablokowane przez jednego z obrońców. Gdyby to podanie się udało piłka prawdopodobnie wylądowałaby w siatce. Będzie rzut rożny, wykona go Barcelona.
41′
Lionel Messi (Barcelona) posyła piękny strzał z rzutu wolnego z obiecującej odległości. Jego strzał w prawy dolny róg bramki zablokował ładnie broniąc Jaume Domenech!
40′

Żółta kartka. Andreas Pereira (Valencia) ukarany po nieczystej walce.
40′
Słaba próba przejęcia piłki. Andreas Pereira (Valencia) podcina przeciwnika i Martinez Sanchez odgwizduje faul.
39′

Skupisko graczy czekało w polu karnym na dośrodkowanie, ale Aleix Vidal (Barcelona) wykonał krótkie podanie.
39′
Aleix Vidal (Barcelona) dośrodkowuje w pole karne, próbując znaleźć jednego z kolegów z drużyny, ale jeden z obrońców przeciwnika wybija dośrodkowanie. Piłka jest poza boiskiem. Barcelona wywalcza rzut rożny.
38′
Lionel Messi (Barcelona) przejmuje podanie na krawędzi pola karnego i oddaje strzał, który zostaje wspaniale zablokowany przez obrońcę.
35′

Co za przerażający faul. Sergi Roberto (Barcelona) jest szczęśliwy, że dostał tylko żółtą kartkę.
35′
Sergi Roberto (Barcelona) przyznał się do faulu. Martinez Sanchez zatrzymał grę i podejmuje decyzję.
33′
Aleix Vidal (Barcelona) posyła dośrodkowanie w pole karne, ale Jaume Domenech wybiega na przedpole i chwyta piłkę.
32′
Andres Iniesta (Barcelona) po odebraniu dokładnego podania znajduje się w obiecującej pozycji. Oddaje strzał, ale trafia tylko w jednego z obrońców, który znalazł się na linii strzału.
30′

Aleix Vidal (Barcelona) zagrywa krótkie podanie z rzutu rożnego.
30′
Andres Iniesta (Barcelona) wrzuca piłkę w pole karne, jednak obrona przeciwnika wybija piłkę głową. Teraz rzut rożny wykona Barcelona.
28′
Francis Coquelin (Valencia) dopuszcza się nieładnego zagrania na przeciwniku, sędzia nie udziela mu jednak żadnego ostrzeżenia.
27′
Martinez Sanchez dmucha w gwizdek. Kto zostanie ukarany? Teraz to jasne. Gerard Pique (Barcelona) użył nadmiernej siły podczas ataku.
27′

Ivan Rakitic (Barcelona) bierze piłkę aby wykonać rzut rożny i posłać ją stamtąd w pole karne.
26′

Ivan Rakitic (Barcelona) wykonuje rzut rożny, ale obrona rywala jest gotowa, żeby wybić piłkę i nie dopuścić do zdobycia gola. Dobra robota drużyny Barcelona – wywalczyli rzut rożny.
26′
Andres Iniesta (Barcelona) wykonuje wysokie dośrodkowanie w pole karne. Obrońcy drużyny przeciwnej bez problemu radzą sobie z jego dośrodkowaniem i przechwytują piłkę. Sędzia podnosi chorągiewkę. Rzut rożny wykonywać będzie Barcelona.
25′

Lionel Messi (Barcelona) wykonuje niedokładny rzut rożny w pole karne.
25′
Luis Suarez (Barcelona) miał właśnie odebrać piękne podanie na obiecujące pozycji, jednak jeden z obrońców zainterweniował na czas. Piłka poza polem gry. Zespół Barcelona będzie miał szansę na zdobycie bramki z kornera.
23′
Jordi Alba (Barcelona) rozpoczął grę z rzutu wolnego po bezsensownym faulu. Sędzia Martinez Sanchez widział całą sytuację.
22′
Stuprocentowa okazja! Lionel Messi (Barcelona) w polu karnym zostaje bez pokrycia, dostaje ładne podanie, ale strzela obok lewego słupka. Piłka jest poza boiskiem i od własnej bramki zaczyna Valencia.
19′
Ivan Rakitic (Barcelona) widzi niekrytego zawodnika i zagrywa do niego podanie. Jednak jeden z obrońców rozeznał się w sytuacji i powstrzymał zagrożenie.
16′
Luciano Vietto (Valencia) jest na spalonym. Surowa, ale słuszna decyzja asystenta sędziego, który szybko podnosi chorągiewkę.
15′
Piłka odbija się i na krawędzi pola karnego odbiera ją Aleix Vidal (Barcelona). Od razu strzela na bramkę, ale piłka przelatuje wysoko ponad poprzeczką. Piłka jest poza boiskiem i od własnej bramki zaczyna Valencia.
15′

Ivan Rakitic (Barcelona) z rzutu rożnego wrzucił piłkę w pole karne, ale dobrze ustawiony Jaume Domenech przechwycił ją i zapobiegł zagrożeniu.
14′
Jordi Alba (Barcelona) nie może prześlizgnąć piłki dalej i akcja zostaje przerwana. Rzut rożny egzekwować będzie Barcelona. Posłali swoich zawodników pod pole bramkowe.
12′

Daniel Parejo (Valencia) wykonuje krótkie podanie z rogu zamiast posłać piłkę na pole karne.
12′
Rodrigo (Valencia) biegnie w kierunku bramki ale obrońca zachowuje się dobrze, wraca i jest gotowy by go powstrzymać. Piłka jest poza grą, sędzia liniowy wskazuje chorągiewkę narożnika. Valencia wykona rzut rożny.
10′

Andres Iniesta (Barcelona) wykonuje krótki rzut rożny.
9′
Lionel Messi (Barcelona) wykonuje solową akcję, ale nie jest w stanie stworzyć sobie okazji, bo zostaje zatrzymany przez przeciwników. Barcelona ma szansę na gola z rzutu rożnego.
5′
Francis Coquelin (Valencia) popełnił faul w ataku i sędzia Martinez Sanchez natychmiast sygnalizuje stały fragment gry.
3′
Ivan Rakitic (Barcelona) wykonuje podkręcone dośrodkowanie w pole karne, jednak zbyt blisko bramkarza. Jaume Domenech przechwytuje piłkę.
2′
Lionel Messi (Barcelona) po dobrym biegu próbuje strzelić bramkę z krawędzi pola karnego, ale to był słaby strzał wysoko nad poprzeczkę. Piłka przekroczyła linię końcową i od własnej bramki zaczynać będzie Valencia.
2′

Andres Iniesta (Barcelona) wykonuje rzut rożny, jednak obrona drużyny przeciwnej daje radę przejąć kontrolę w polu karnym i odpiera niebezpieczną sytuację.
1′
Sergi Roberto (Barcelona) próbuje wbić piłkę w pole karne i ominąć obronę, ale jeden z obrońców interweniuje. Piłka jest poza boiskiem. Szansę na zdobycie gola z narożnika otrzymuje Barcelona.